Hokejbal proti drogám s Dominikem Haškem

Publikoval admin v

Žáci 1. základní školy v Jindřichově Hradci, Štítného ul., úspěšně reprezentovali Jindřichův Hradec v republikovém finále v hokejbalu.

Tohoto finále se zúčastnila mužstva z Čech a Moravy, konkrétně: Chrudim, Plzeň, Praha, Hradec Králové, Jihlava, Kladno, Karviná, Ústí nad Labem, Vsetín. Finále se odehrávalo ve dvou skupinách.

Chlapci ve skupině porazili Plzeň 1: 0,(Písař), Jihlavu 1: 0 (Vida), Chrudim 4: 0 (Sváček, Tomšík, Tregler, Písař) a s Prahou remizovali 1 : 1 (Tregler). Stali se vítězem skupiny. V semifinále porazili Kladno 3 : 0 (Hronza, Tregler, Sváček).

Ve finále se střetli s Karvinou, kde utkání v základním hracím čase skončilo remízou 0 : 0, rozhodovaly penalty (nájezdy), v kterých bylo štěstí nakloněno chlapcům z Karviné, tím žáci naší školy obsadili krásné 2. místo.

O tento úspěch se zasloužili tito chlapci: Baumann Martin, Brus Zdeněk, Dvořák Jiří, Erben Filip, Hronza Zdeněk, Písař Vojtěch, Sváček David, Tregler Patrik, Vida Radim, Zedníček Jan, Jasanský Ondřej, Lašťovka David, Popelka Adam, Svoboda Kamil, Tomšík Filip, Přílepek Tomáš, trenérem mužstva PaedDr. Brabec Josef.

0