Výsledky soutěže “Jihočeské rybníky – jejich krása a kouzlo”

Publikoval Lenka Hrubá v

Dne 9. 3. 2012 proběhlo vyhlášení výsledků soutěže “Jihočeské rybníky – jejich krása a kouzlo”. Předání cen se zúčastnili sponzoři soutěže – Rybářství Kardašova Řečice a vedoucí odboru školství mládeže a tělovýchovy PhDr. Jitka Čechová.

Ocenění žáci obdrželi hodnotné ceny a diplomy o účasti v soutěži. Soutěže se účastnilo celkem 89 žákovských prací z škol Jindřichohradecka. Blahopřejeme všem oceněným žákům a děkujeme sponzorům za pěkné ceny pro žáky.

Výsledková listina:

Výsledková listina soutěže „Jihočeské rybníky – jejich krása a kouzlo“

Kategorie IA – děti 10 – 12 let – malba

  1. místo – Koudelková Martina – ZŠ J. Hradec – Štítného
  2. místo – Tomáš Gašpárek – ZŠ J. Hradec – Štítného
  3.  místo – Jakub Adam Buk – ZŠ J. Hradec – Štítného

 

Čestné uznání:

Kučera Petr – J. Hradec, Filip Brož – J. Hradec, Jelínková Tereza – J. Hradec, Rebeka Jechová – J. Hradec, Josef Čada – J. Hradec

 

Kategorie I B – děti 10 – 12 let kresba

  1. místo – Tadeáš Bačák – Kardašova Řečice
  2. místo – Míroslav Kos – ZŠ J. Hradec – Štítného
  3. místo – Tomáš Homolka – ZŠ J. Hradec – Štítného

 

Čestné uznání:

Babický Luděk  – J. Hradec

Kategorie IIA – děti 13 – 16 let – malba

  1. místo – Prokešová Anna – ZŠ J. Hradec, Vajgar

–              Kateřina Füllsacková  – ZŠ J. Hradec – Štítného

  1. místo – Jan Štrobl – ZŠ J. Hradec, Vajgar

–              Jan Lacko – Zš – Dačice Neulingerova 108

  1. místo – Aneta Růžičková – ZŠ J. Hradec, Vajgar

–              Nikola Procházková – Dačice Neulingerova 108

Čestné uznání:

Veronika Fenešová –  Dačice , Vendula Lojková – Dačice

 

Kategorie II B – děti 13 – 16 let kresba

  1. místo – Johana Keslerová – ZŠ J. Hradec – Štítného
  2. místo – Nikola Maršíková – ZŠ J. Hradec – Štítného

–              Jan Juriga – ZŠ J. Hradec – Štítného

  1. místo  – Petr Malák – Dačice Neulingerova 108

               Grünn Daniel – ZŠ J. Hradec – Štítného

Čestné uznání:

Josef Stráník – J. Hradec – Štítného

 

Kategorie II C – děti 13 -16 let fotografie

  1. místo  – Tereza Vodičková – ZŠ J. Hradec – Štítného
  2. místo – Tereza Vanišová – ZŠ J. Hradec, Vajgar
  3. místo – Iveta Minářová – ZŠ J. Hradec, Vajgar

Čestné uznání:

Petra Mazancová – ZŠ J. Hradec, Vajgar, Daniel Matoušek – ZŠ J. Hradec, Vajgar

 

 

Kategorie III – děti 10 – 16 let – kombinované techniky

  1. místo – Dominika Smrčková – ZŠ J. Hradec – Štítného
  2. místo – Klaudie Hronková –  ZŠ J. Hradec – Štítného
  3. místo – Filip Janák –  ZŠ J. Hradec – Štítného

 

Práce hodnotila komise ve složení:  PhDr. Jitka Čechová, Mgr. Lenka Hrubá, Mgr. Ivanka Chmelíková