Bývalí žáci naší školy – dnes slavní hokejisté

V pátek 9. června 2006 zavítali po dlouhé době do naší školy dva výborní hokejoví sportovci Zbyněk Michálek, stříbrný medailista z letošního MS v lotyšské Rize a sparťanský mistr republiky Jan Marek. Ředitel školy Mgr. Petr Nechvátal nejprve vzácné hosty přivítal. Pro žáky byla s hokejisty uspořádána beseda ve školní jídelně. Otázek z řad diváků bylo skutečně mnoho. Slavní hokejisté přivezli své reprezentační dresy, medaile a nepřehlédnutelným se stal i 35kilogramový pohár mistrů republiky. Na závěr se uskutečnila autogramiáda, která nebrala konce a dětské oči lovců o podpis zářily nadšením, jak napsaly Listy Jindřichohradecka. Žáci strávili příjemnou hodinku ve školní jídelně a zvláště pro hokejový dorost byly některé odpovědi příkladnou životní motivací do budoucna.

Odpoledne se konala veřejná autogramiáda dalších známých jindřichohradeckých hokejistů na náměstí Míru. Mezi sportovce zavítal i starosta města Karel Matoušek. Kromě Zbyňka Michálka a Jana Marka se autogramiády na náměstí zúčastnili tito hokejisté: Petr Fical (Ledoví Tygři Norimberk), Jakub Kraus (Znojemští Orli), Milan Michálek (San Jose Sharks), Lukáš Bolf (HC Třinec), Petr Sailer (HC České Budějovice). Přítomni byli i výkonný ředitel Vajgaru Jiří Veber a bývalí trenéři žáků Jaroslav Holoubek, Jan Hanzálek a Jaroslav Kubín.

hokej1hokej2hokej2hokej4hokej5hokej6hokej7hokej8hokej9hokej10hokej11hokej12hokej13hokej14hokej15hokej16hokej17hokej18hokej19hokej20