ŠTAFETOVÝ POHÁR 2017

V pátek 5. května 2017 se naše škola zúčastnila štafetového poháru pod záštitou Českého atletického svazu. Běželo se 8x 100m, kde jedinou podmínkou byl stejný počet chlapců a dívek pro příslušnou kategorii.

Mladší štafeta (1. – 3. třídy) ve složení Urbanová Z., Havlíčková A., Kalajová Ch., Jarošová B., Hradský J, Strachota J., Novák F. a Hirš A. uběhli společnými silami tuto trať v čase 2:16,01 na 6. místě.

Starší štafeta (4. – 5. třídy), ve které běželi Růžková A., Horváthová N., Winklerová R., Nedvědová P., Dvořák M., Píša M., Kovář D. a Petrů Z. se umístili s časem 2:31,06 také na 6. místě.

Smíšená štafety (1. – 5. tříd), která byla již ve vzdálenosti 200m se zúčastnili žáci Nedvědová P., Píša M., Růžková A., Kovář D., Jarošová B., Hradský J., Havlíčková A. a Strachota J. jež s časem 5:01,94 obsadilo družstvo 6. místo.

Po součtu všech štafet

V individuální soutěžích (skok daleký a hod medicinbalem obouruč za hlavou) jsme byli úspěšnější.