Naši nejlepší žáky ocenil starosta města

Ve středu 22. 6. 2016 bylo panem starostou města v Muzeu fotografie oceněno pět žáků naší školy:

Marek Houser žák 4. třídy

Reprezentant v karate. V květnu vybojoval třetí místo v republikovém finále v kategorii 9 – 11 let a postoupil na evropský šampionát do Vídně, který se uskuteční v létě.

Radek Winkler žák 5. třídy

Navštěvuje jindřichohradecký veslařský klub. Již čtyřikrát se umístil na prvním místě v závodech ve skifu na Třeboňské regatě a Chalupa cupu, dále v závodech na veslařských trenažérech a ve dvojskifu na Ústecké zatáčce spolu s Radkem Novákem.

Pavel Novák žák 5. třídy

Pavel Novák hraje lední hokej za tým KLH Vajgar a navíc navštěvuje veslařský klub, kde je také velmi úspěšný. Na Chalupa cupu získal ve skifu první místo a spolu s Radkem Winklerem ve dvojskifu na Ústecké zatáčce  také  první místo.

Anna Urbánková žákyně 9. třídy

Během celého studia na 1. základní škole dosahovala vynikající studijní výsledky, úspěšně se také účastnila mnoha olympiádách ve školních i okresních kolech.

Kateřina Koudelková žákyně 9. třídy

Za stálé vynikající studijní výsledky během celého studia na 1. základní škole, a úspěšné účasti na mnoha olympiádách.