Novadomáček zazpíval rodičům

I v současné uspěchané době si ve čtvrtek 25. května 2017 udělali rodiče a prarodiče našich zpěváčků z DPS Novadomáček čas a zúčastnili se vystoupení věnované právě jim. Připravili jsme pro naše vzácné hosty pohádky s prezentacemi. Vždycky se stane něco neočekávaného, těsně před vystoupením se nám zranila hlavní představitelka. Museli jsme sólo nahradit jinými zpěvačkami, které zvládly roli Růženky a Marušky na jedničku. Pochvala ale samozřejmě patří i ostatním výborným sólistům a dětem z Novadomáčku.

Věřím, že se hudební vystoupení líbilo a dovolíme si pozvat všechny naše příznivce na koncert Chvála zpěvu, který se uskuteční 13. června od 17 hodin v kostele sv. Jana Křtitele. Tentokrát ale úplně změníme repertoár. V 1. části uslyšíte písničky o zvířátkách a ve 2. pak filmové a muzikálové hity. Na tomto koncertu vystoupí i náš věrný sbor ze ZŠ Hvězdárna pod vedením Mgr. Jindřišky Bubnové.

Mgr. Ivana Písařová

Foto: Mgr. M. Leblová a rodiče Nikolky Oravcové

All-focusAll-focus

btybtybtypohádkové odpoledne 010pohádkové odpoledne 012pohádkové odpoledne 013 pohádkové odpoledne 016pohádkové odpoledne 017pohádkové odpoledne 022pohádkové odpoledne 024