Atletický květen

Během minulého a tohoto týdne se naši žáci zúčastnili hned dvou atletických soutěží. Pohár rozhlasu a Atletický čtyřboj. Naštěstí máme ve škole několik zkušených atletů, tak nebyl problém s organizací. Obě akce byly pod záštitou agentury SKOK pod vedením pana O. Kinšta. Za zmínku určitě stojí 1. místo ve skoku dalekém pro F. Filipa, dále 2. místo v běhu na 1500 m pro J. Sochnu, J. Michaliková vyhrála hod kriketovým míčkem. Během poháru jsme sestavili i dívčí a chlapeckou štafetu a i ostatní disciplíny jako vrh koulí a dlouhé běhy jsme obsadili, ale na nejvyšší místa jsme v těchto disciplínách neobsadili. Snad jen o to víc jsou letošní účastníci motivovaní na příští pohár.

Ve čtyřboji reprezentovali mladší žačky ve složení: K. Plucarová, L. Šmolová, J. Michaliková, N. Chlaňová a k. Vaněčková. Za mladší žáky: F. Filip, T. Ferda, R. Čermák, L. Baran, L. Baran a J. Vtípil. Individuální výsledky byly slušné, leč „na bednu“ se nedostali, tak o to více se motivují do dalších soutěží.