Anna Drobilová – čestné uznání na Talentu Jihočeského kraje

Anna Drobilová, žákyně 8. A třídy, byla dne 20. 2. 2018 vyhlášena mezi pěti nejtalentovanějšími žáky Jihočeského kraje a získala čestné uznání za své výkony v roce 2017.

Anička je mistryní České republiky ve skifu starších žákyň, byla třetí na Mistrovství České republiky družstev, má 1. místo ve Veslařské regatě Třeboně – s mezinárodní účastí, 1. místo v Hodonínské veslařské regatě s mezinárodní účastí, 1. místo v Jarní regatě Bohemians v Praze… Výčet úspěchů by byl dlouhý, za loňský rok získala celkem 11 medailí za první místa.

Slavnostní vyhlášení výsledků 18. ročníku ankety Talent Jihočeského kraje proběhlo v Koncertní síni Otakara Jeremiáše v Českých Budějovicích. Žáci a studenti byli hodnoceni v následujících kategoriích: humanitní, přírodovědné, technické, umělecké, sportovní, speciální a v kategorii všestranný talent. Soutěžit mohli jednotlivci ve věku od 10 do 19 let, kteří se v období od 1. 1. 2017 do 31. 12. 2017 umístili v okresních a vyšších kolech soutěží a přehlídek a kteří trvale bydlí nebo studují na školách v Jihočeském kraji.

Aničce blahopřejeme k úspěchu a děkujeme za reprezentaci naší školy.