CARNE LEVARE

Ve středu 19. února 2020 od 15 hodin se tělocvična školy proměnila v taneční parket, na němž se konal Masopustní rej. Žáci z 6. – 9. ročníků převlečeni do originálních kostýmů se zúčastnili v hojném počtu. Program karnevalu byl pestrý, kromě tančení (děti využily možnosti dámské i pánské volenky) se soutěžilo např. v pojídání želé myšek nebo ve stavbě pyramidy z kelímků za pomoci balónků. Pro děti byla připravena taneční soutěž JUST DANCE, v které musely napodobit pohyby z animovaného videoklipu. Za nejlepší tanečníky a tanečnice byli označeni Jiří Strachota z VI. B, Jan Tuček z VIII. A, David Kovář z VIII. A, Viktorie Urbánková z IX. A. Porota složená z dětí a učitelů vybrala tři nejlepší masky, a to Matyáše Kreuzera (VI. B) v masce Kaktusu, druhé místo získala Viktorie Zubalová (VIII. A) v převleku Lázeňského šviháka a první místo získal pan učitel zeměpisu Jan Kavan jako Larva/motýl bource morušového.

Velký dík patří spoluúčinkujícím učitelům „Zlatovlásce v letech“ Jiřině Kadlecové, „šílené chemikářce“ Haně Rusové, „osud věštící cikánce“ Marii Popelkové a již zmiňovanému Janu Kavanovi čerstvě vylíhnutému motýlovi bource morušového.

Speciální dík si zaslouží „Čertovský DJ“ Miroslav Hynek, který zajistil technickou a zvukovou část karnevalu.

Poslední poděkování je věnováno dětem, které se zúčastnily, vytvořily si zajímavé a nápadité kostýmy a dokázaly se skvěle bavit. DĚTI, BYLY JSTE ÚŽASNÉ!!!!!

Za realizační tým kankánové tanečnice: Mgr. Eva Vondrková, Mgr. Klára Vykypělová a Mgr. Ludmila Molzerová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *