“Den dětí” jsme oslavili s Zbyňkem a Milanem Michálkovými

SONY DSC
Blahopřání malým mistrům republiky

 

Den dětí se opravdu vydařil. Byl naplněn sportováním, soutěží školních týmů v “Bumbác – ballu”, hraním piškvorek a také návštěvou našich bývalých žáků – Zbyňkem a Milanem Michálkovými. Velice rádi jsme je opět přivítali mezi námi na školní akci v sportovní hale. Nejdříve jsme jim představili naše malé mistry republiky v hokejbalu. Ti od nich přijali gratulaci a převzali od bratrů Michálkových dar od našeho SRPDŠ – kšiltovky “Mistrů”. Nechybělo ani fotografování mladých nadějí se skutečnými profesionálními hokejisty. Pak jsme měli spoustu dotazů, na které Zbyněk i Milan trpělivě odpovídali.

Po besedě přišlo vyvrcholení akce. Naše škola při příležitosti blížících se oslav 130. výročí svého založení otevřela svou “Síň slávy”, která přivítala své první členy – Zbyňka Michálka a Milana Michálka – profesionální hokejové hráče, kteří svými výkony skvěle reprezentují republiku v zámořské soutěži NHL. Poté následovala nezbytná autogramiáda (na podpis se stála dlouhá fronta) a nechybělo fotografování s dětmi. Naše milá návštěva se podívala i do školy – do svých bývalých tříd a poobědvala s námi v školní jídelně.

Děkujeme jim za milou návštěvu, trpělivost při besedě a autogramiádě, přejeme mnoho úspěchů a těšíme se na naše další setkání.

L. Hrubá