Jihočeský zvonek 2014

Publikoval Lenka Hrubá v

Dne 15. 4. 2014 se v naší škole konala pěvecká soutěž v dětském sólovém a komorním zpěvu. Soutěž zahájila Mgr. Ivana Písařová a PhDr. Jitka Čechová, vedoucí odboru školství, mládeže a tělovýchovy.

Letošní ročník soutěže měl opravdu vysokou úroveň a porota měla skutečně těžký úkol – vybrat ty nejlepší zpěváky.

Ve fotogalerii můžete zhlédnout atmosféru průběhu soutěže.

Jihočeský zvonek 2014 Jindřichův Hradec –  výsledková listina

(okresní kolo pěvecké soutěže 15. 4. 2014)

I. kategorie: 4. – 5. třída       SÓLO

Jméno

Škola

Pásmo

Nosková Julie ZŠ Janderova J. Hradec zlaté s postupem do krajs. kola
Kinštová Tereza

ZŠ Jarošovská J. Hradec

stříbrné

Bendová Denisa

ZŠ Vajgar 692 J. Hradec
stříbrné

Pleyelová Adéla

ZŠ Plavsko

bronzové

Vaníček Lukáš

ZŠ Vajgar 692 J. Hradec bronzové

Měkuta Antonín

ZŠ Štítného J. Hradec bronzové

II. kategorie: 6. – 7. třída      SÓLO

Jméno

Škola

Pásmo
Vodák Samuel ZŠ Janderova J. Hradec zlaté s postupem do krajs. kola
Nováková Sandra ZŠ Třeboň Na sadech stříbrné
Švehlová Anna ZŠ Jarošovská . Hradec stříbrné
Svobodová Veronika ZŠ Třeboň Na sadech stříbrné
Jelínková Tereza ZŠ Štítného J. Hradec bronzové
Asterová Klára ZŠ Vajgar 592 J. Hradec bronzové

II. kategorie: 6. – 7. třída      DUO

Jméno Škola Pásmo
Nováková Sandra

Svobodová Veronika

ZŠ Třeboň Na sadech stříbrné

III. kategorie: 8. – 9. třída         SÓLO

Jméno Škola Pásmo
Průchová Martina ZŠ Stráž n. Než. stříbrné
Moudrá Gabriela ZŠ Větrná J. Hradec stříbrné

III. kategorie: 8. – 9. třída    DUO

Jméno Škola Pásmo
Konrádová Eva

Jirků Jana

ZŠ Stráž n. Než. bronzové

III. kategorie: 8. – 9. třída    TRIO

Jméno Škola Pásmo
Sedláčková Denisa

Bednářová Kateřina

Arnoštová Kateřina

ZŠ Štítného J. Hradec stříbrné

III. kategorie: 8. – 9. třída    KVARTETO

Jméno Škola Pásmo
Sedláčková Denisa

Arnoštová Lucie

Arnoštová Kateřina

Kratochvílová Lucie

ZŠ Štítného J. Hradec zlaté s postupem do krajs. kola

IV. kategorie: 8. – 9. třída    SÓLO

Jméno

Škola

Pásmo

Weinerová Lenka

ZŠ Větrná J. Hradec

zlaté s postupem do krajs. kola

Pragerová Ivana

ZŠ Vajgar 692 J. Hradec

stříbrné

Bláhová Anna

ZŠ Vajgar 692 J. Hradec

stříbrné

Benedová Petra

ZŠ Lomnice n. L.

stříbrné

Rozporková Helena

ZŠ Lomnice n. L.

bronzové

IV. kategorie: 8. – 9. třída    DUO

Jméno

Škola

Pásmo

Mitasová Jolana

Slavíková Veronika

ZŠ Janderova J. Hradec zlaté
Vránová Michaela

Vrátná Stanislava

ZŠ Stráž n. N. stříbrné
Šafářová Anežka

Vacková Tereza

ZŠ Lomnice n. L. bronzové

IV. kategorie: 8. – 9. třída    TRIO

Jméno

Škola

Pásmo

Sedláčková Denisa

Arnoštová Lucie

Kratochvílová Lucie

ZŠ Štítného J. Hradec zlaté s postupem do krajs. kola

Zpracovala: Mgr. Ivana Písařová, organizátor soutěže

0