Matematický Klokan

Dne 20. 3. 2015 se žáci naší školy zúčastnili celosvětové matematické soutěže KLOKAN. Žáci 2. a 3. třídy v kategorii Cvrček, 4. a 5. třídy v kategorii Klokánek, 6. a 7. třídy v kategorii Benjamín a 8. a 9. třídy v kategorii Kadet.

Nejlepších výsledků v jednotlivých kategoriích dosáhli tito žáci:

Kategorie Cvrček:

1. místo – B. Kačerová

2. místo – E. Sochorová

3. místo – D. Kovář

Kategorie Klokánek:

  1. místo-  A. Némethová
  2. místo –  T. Popprová
  3. místo –  K. Votavová

 

Kategorie Benjamín

 

  1. místo – D. Vokuš
  2. místo –  J. Krejčí
  3. místo –  O. Winkler

 

Kategorie Kadet

  1. místo – A. Urbánková
  2. místo – T. Kučera
  3. místo – V. Pospíšil

Zapsala: Mgr. D. Hromádková

0

Matematický KLOKAN

Dne 22. 3. 2013 proběhla na naší škole matematická soutěž „KLOKAN.“ Soutěže se zúčastnilo 160 žáků od 2. do 9. třídy. Žáci soutěžili ve 4 kategoriích. Nejlepší řešitelé v jednotlivých kategoriích jsou:

 

Kategorie CVRČEK  ( 2.– 3.třída)

  1.     místo   Barbora Nosálová               3. A     73 bodů
  2.     místo   Tereza Nosálová                 3. A     69 bodů

3.- 4. místo   Kristýna Votavová              3. A     68 bodů

                 Martin Račman                   2. A     68 bodů

Kategorie KLOKÁNEK  ( 4. – 5. třída)

  1. místo  Alžběta Randlová               5.A      71 bodů
  2. místo  Jan Hanslbauer                  4.A      68 bodů
  3. místo  Petr Kučera                          5.A      65 bodů

Kategorie BENJAMÍN  ( 6. – 7. třída)

  1. místo  Viktorie Duchoňová                       7. B     96 bodů

2.- 3.   místo  Kateřina Bednářová                       7. A     69 bodů

                           Vladimír Pospíšil                 7. A     69 bodů

Kategorie KADET  ( 8. – 9. třída)           

  1. místo  Vít Běhal                               8. A     48 bodů
  2. místo  Petr Kubičko                        9. B     45 bodů

místo  David Myšík                          9. A     44 bodů

0

Výsledky matematické soutěže Klokan

Kategorie CVRČEK (2. a 3. třídy)

1. – 2.místo Inka Viktorinová 3. A, Kateřina Bednářová 2. A – 54 b.
3. místo Jan Kovář 2. A – 51 b.
4. místo Kateřina Arnoštová 2. A – 50 b.

Kategorie KLOKÁNEK (4. a 5. třídy)

1. místo Kateřina Bajerová 4. A – 103 b.
2. místo Augustin Gašpárek 5. A – 94 b.
3. místo Anna Fišerová 5. A – 93 b.

Kategorie BENJAMÍN (6. a 7. třídy)

1. místo Petr Kešnar 6. A – 74 b.
2. místo Tomáš Mandelíček 7. A – 64 b.
3. místo Adéla Šiponová 7. A – 61 b.

Kategorie KADET (8. a 9. třídy)

1. místo Jiří Kocourek 8. B – 47 b. 2. – 4. místo Jana Chmelová 8. B, Michal Hřava 8. B, Ondřej Huml 8. B – 44 b.

0