https://system.skolniprogram.cz

Vážení rodiče,

naše škola využívá elektronické platby školních pomůcek, exkurzí, výletů. Stejně jako všechny základní školy v Jindřichově Hradci využíváme webovou aplikaci s názvem „ŠKOLNÍ PROGRAM“. Smyslem tohoto kroku je větší pohodlí pro Vás a transparentní nakládání s Vašimi penězi, které svěřujete škole.

„Školní program“ slouží tedy k přesné evidenci peněz, které rodič svěří škole ve formě zálohy. Z této zálohy jsou automaticky odebírány platby, které se v minulosti platily v hotovosti. Platby jsou tedy bezhotovostní a každý žák má samostatné konto, které si můžete ze svého počítače např. doma kontrolovat. 

Pozn.:

Peníze do pokladny vkládáte bankovním převodem. Pouze v ojedinělých případech lze složit hotovost u p. sekretářky – nejnižší možný vklad je 500 Kč.

(V případě nedostatku peněz na účtu se dítě akce zúčastnit nemůže a účastní se výuky v paralelní třídě, nebo třídě věkem žáku nejbližší.)

Do aplikace školní pokladny můžete vstoupit prostřednictvím tohoto odkazu:

(https://system.skolniprogram.cz/)

Registrace:

  1. skolniprogram.cz
  2. Registrace -> Pro registraci klikněte zde (https://system.skolniprogram.cz/)
  3. Vyplňte ID školy: 70981931
  4. Vyplňte přihlašovací formulář (jméno a příjmení rodiče, e-mail – je potřeba pro registraci a komunikaci s programem, telefon, příjmení a jméno dítěte).
    -> Zaregistrovat
  5. Na Váš zadaný e-mail Vám přijde ověřující zpráva, která má omezenou platnost, tzn. HNED ji potvrďte kliknutím.
  6. Poté vyčkejte na schválení registrace třídním učitelem.

POZN. Pokud jste již registrováni na jiné škole, není třeba registraci opakovat. Pošlete pouze email na adresu podpora(at)skolniprogram.cz s uvedením svého jména, jména dítěte, školy a administrátoři provedou přeregistraci a připojení dítěte. V případě potřeby volejte na tel. č. podpory 731 303 265.

Po přihlášení do systému naleznete v příslušné záložce ŠKOLNÍHO PROGRAMU návody, informace a kontakty.

Ke stažení:

Skolni_program_navod_rodice